Úschova kol

Pro ty z Vás, kteří se nevěnujete zimnímu ježdění na kole, se konec cyklistické sezony už přiblížil. Uložte své kolo k zimnímu spánku do Cykloartu, ušetříte prostor a u nás o něj bude dobře postaráno a zároveň v bezpečí!!


Do konce března je v Cykloartu možné kola skladovat za poplatek 800 Kč, v ceně tohoto poplatku je naše servisní menu v hodnotě 400 Kč. Kompletní seřízení, promazání-příprava na sezonu 2018.
Pokud zima nastaví příjemnou tvář a teplo Vás bude lákat do sedla, můžete si kolo kdykoliv během naší otevírací doby vyzvednout a pak jej zase vrátit. Jestliže Vás kolo uskladněné v garáži nepálí, doporučujeme alespoň navštívit servis a vhodně ho zazimovat, abyste, až se jaro ozve, mohli ihned vyrazit na první vyjížďku.
Info pro uskladnění : 603 575 621


Servis
Máme profi mechaniky. Naši kluci v tomto oboru u nás pracují již od minulého století. Pravidelně navštěvují různé technické školení výrobců světových značek. 
Na kola zakoupená u nás poskytujeme záruční i pozáruční servis, po ujetí 150-200km garanční prohlídku ZDARMA. 
V době sezony, kdy máme v servisu jak se říká „narváno“ upřednostňujeme naše kola, pro která máme na veškeré servisní práce výrazně levnější tarify.

Tak jako je pravda, že špatné a nefunkční díly kazí dobrý pocit a radost z jízdy, je taky důležitý jejich správný vyběr, montáž na kolo a seřízení. Naši mechanici mají dlouholetou zkušenost a procházejí pravidelným školením a proto se nemusíte bát svěřit svého miláčka do jejich "zlatych rukou". V průběho celého roku provádíme opravy všech jízdních kol, rotopedu, posilovycích strojů a dalšich sportovních potřeb.