Servis

cyklo a ski servis

 

 

 

stažený soubor     Diagnostika systému pohonů BOSCH,YAMAHA, BAFANG, SHIMANO

baterry icon           Přesný analyzátor baterii (závěrečné vyhodnocení stavu baterie 

                         na počítači s grafem)

 sim-card-chip--v5             Opravy, repase baterii, diagnostika, čipování a pod.  

 

 

 

Do konce března je v Cykloartu možné kola skladovat za poplatek 800 Kč, v ceně tohoto poplatku je naše servisní menu v hodnotě 400 Kč. Kompletní seřízení, promazání-příprava na sezonu 2018.
Pokud zima nastaví příjemnou tvář a teplo Vás bude lákat do sedla, můžete si kolo kdykoliv během naší otevírací doby vyzvednout a pak jej zase vrátit. Jestliže Vás kolo uskladněné v garáži nepálí, doporučujeme alespoň navštívit servis a vhodně ho zazimovat, abyste, až se jaro ozve, mohli ihned vyrazit na první vyjížďku.
Info pro uskladnění : 603 575 621

Servis
Máme profi mechaniky. Naši kluci v tomto oboru u nás pracují již od minulého století. Pravidelně navštěvují různé technické školení výrobců světových značek. Což je potřeba zvláště dnes kdy do hry vstoupily elektro kola a s nimi i různé elektro systémy.
Na kola zakoupená u nás poskytujeme záruční i pozáruční servis, po ujetí 150-200km garanční prohlídku ZDARMA.
 U kola zakoupených u nás máme na veškeré servisní práce výrazně levnější tarify.

Tak jako je pravda, že špatné a nefunkční díly kazí dobrý pocit a radost z jízdy, je taky důležitý jejich správný výběr, montáž na kolo a seřízení. Naši mechanici mají dlouholetou zkušenost a procházejí pravidelným školením a proto se nemusíte bát svěřit svého miláčka do jejich "zlatých rukou". V průběhu celého roku provádíme opravy všech jízdních kol, včetně elektro montáží, opravy baterii, elektro motoru. Dále opravy rotopedu, posilovacích strojů a dalších sportovních potřeb.

Předprodejní servis
Všechny jízdní kola a rotopedy, dříve než se dostanou na prodejnu jsou seřízené, zkontrolované, promazané a odzkoušené. Pokud si to zákazník přeje kolo z krabice vytáhneme, vycentrujeme, dotáhneme špice, seřídíme řazení, brzdy, dotáhneme, promažeme vše nezbytné provedeme kontrolní jízdu a pečlivě zase vložíme do krabice a pošleme k zákazníkovi. Ten si jen namontuje pedály a otočí řidítka a může vyrazit.

Garanční prohlídka
Po ujetí 150 až 200 km/nebo do půl roku od data prodeje/ Vám provedeme kompletní prohlidku, případné seřízení a opravu kola ZDARMA.

SKI servis
broušení, opravy hran a skluznic, montáž vázání lyží a snowboardu.

Půjčovna
půjčovna lyží,snowboardu a ski vybavení. Vybavíme vaše dítě i vás.