URBiS U3.2

Neohodnoceno

Koloběžka U3.2 je osazena novým motorem o výkonu 350W, který vás pohodlně proveze ulicemi města. Novinkou této generace je zadní bubnová brzda, která má optimální brzdný účinek a zároveň je zcela bezúdržbová. Koloběžka má dva rychlostní stupně s omezovačem rychlosti na 15km/h a 25km/h. Tento model má také přepracovaný displej, který přehledněji zobrazuje veškeré potřebné informace.

12 290 Kč 10 157,02 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Dojezd

Baterie této koloběžky má kapacitu 7.8Ah, která vystačí na 20km +-5km. Často se uvádí dojezd za optimálních podmínek, které však v reálném provozu neexistují a skutečný dojezd je velmi často podstatně menší. Proto uvádíme dojezd u každé koloběžky v rozmezí několika km. Reálný dojezd koloběžky ovlivňuje: hmotnost řidiče, způsob jízdy, profil tratě, rychlost, odpor vzduchu a další. Výhodou tohoto modelu je nová nabíječka o výkonu 2.0A, která koloběžku nabije rychleji, než kdy dřív.

Skladnost

Sklápěcí mechanismus koloběžky U3.2, nachází se ve spodní části řídící tyče a oproti koloběžce U3.1 je zcela přepracován. Nyní je celý mechanismus robustnější a odolnější. Páka skládacího systému je navíc větší, takže mnohem příjemnější na obsluhu.

Ekologie

E-koloběžka U3.2 váží 12,2 kg a uveze řidiče o hmotnosti 100 kg. To se s běžným automobilem nedá vůbec srovnávat. Dalším plusem je elektrický pohon, který během své jízdy do ovzduší nevypouští žádné emise. Koloběžky také nepotřebují žádná parkovací místa. Jednoduše je složíte a schováte do šatny, nebo například pod stůl v kanceláři.

Kód Kód: 38037
Kategorie: Elektrokolobežky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu