URBiS U3.2

Neohodnoceno

Koloběžka U3.2 je osazena novým motorem o výkonu 350W, který vás pohodlně proveze ulicemi města. Novinkou této generace je zadní bubnová brzda, která má optimální brzdný účinek a zároveň je zcela bezúdržbová. Koloběžka má dva rychlostní stupně s omezovačem rychlosti na 15km/h a 25km/h. Tento model má také přepracovaný displej, který přehledněji zobrazuje veškeré potřebné informace.

12 290 Kč
Skladem (1 ks)

Dojezd

Baterie této koloběžky má kapacitu 7.8Ah, která vystačí na 20km +-5km. Často se uvádí dojezd za optimálních podmínek, které však v reálném provozu neexistují a skutečný dojezd je velmi často podstatně menší. Proto uvádíme dojezd u každé koloběžky v rozmezí několika km. Reálný dojezd koloběžky ovlivňuje: hmotnost řidiče, způsob jízdy, profil tratě, rychlost, odpor vzduchu a další. Výhodou tohoto modelu je nová nabíječka o výkonu 2.0A, která koloběžku nabije rychleji, než kdy dřív.

Skladnost

Sklápěcí mechanismus koloběžky U3.2, nachází se ve spodní části řídící tyče a oproti koloběžce U3.1 je zcela přepracován. Nyní je celý mechanismus robustnější a odolnější. Páka skládacího systému je navíc větší, takže mnohem příjemnější na obsluhu.

Ekologie

E-koloběžka U3.2 váží 12,2 kg a uveze řidiče o hmotnosti 100 kg. To se s běžným automobilem nedá vůbec srovnávat. Dalším plusem je elektrický pohon, který během své jízdy do ovzduší nevypouští žádné emise. Koloběžky také nepotřebují žádná parkovací místa. Jednoduše je složíte a schováte do šatny, nebo například pod stůl v kanceláři.

Kód Kód: 38037
Kategorie: Elektrokolobežky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu