Naše služby

Naše služby

Předprodejní servis

Všechny jízdní kola a rotopedy zakoupené u nás jsou před předáním zákazníkovi vždy pečlivě a profesionálně seřízeny a připraveny.

Garanční prohlídka

Po ujetí 150 až 200 km nebo do půl roku od data prodeje Vám provedeme kompletní servisní prohlídku, případné seřízení a opravu kola ZDARMA.

SKI servis

Provádíme broušení a opravy hran a skluznic, montáž vázání lyží a snowboardů.

Proč zvolit nákup u nás?

Máme specializované prodejny

Oblasti jízdních kol, náhradních dílů, doplňků, servisu a sportovního vybavení se věnujeme již od roku 1992. Všichni v našem kolektivu jsou nadšení cyklisté, kteří znají dokonale problematiku i technické náležitosti a proto Vám můžeme vždy odborně poradit.

Servis

Naši profesionální mechanici s dlouholetou praxí mají v tomto oboru množství zkušeností. Neustále se snažíme zlepšovat nabídku našich služeb, proto naši mechanici navštěvují množství technických školení výrobců světových značek.

Na kola zakoupená u nás poskytujeme záruční i pozáruční servis. Po ujetí 150-200km pak poskytujeme garanční prohlídku ZDARMA. V době sezóny, kdy je servis nejvíce vytížen, mají kola zakoupená u nás přednost. Na kola z naší prodejny se také vztahují výrazně levnější servisní tarify.

Reklamace

Chápeme, že rychlost vyřízení reklamace je pro zákazníka prioritou. Veškeré reklamace se snažíme vyřídit obratem. Pokud sami víme, že se jedná o výrobní vadu nebo uznatelnou reklamaci, materiál vyměníme okamžitě z vlastních zdrojů a zbylou část reklamace s dodavatelem dořešíme sami. Vyhnete se tak dlouhým čekacím lhůtám.

Zpět do obchodu